222 rezultate, pagina 14 / 15

Oferte imobiliare de vânzare în Arad

Teren compact de 50.000 mp la drum principal

390,000 €

Teren de 50,000 mp de vânzare
Exterior Vest, Arad
50,000 mp

Casă pe Faleza Mureșului în rate la proprietar

199,000 € (negociabil)

Casă / Vilă cu 3 camere de vânzare
Malul Muresului, Arad
90 mp
1950

Apartament deosebit blocul BERMO Kaufland

349,000 € (negociabil)

Apartament cu 4 camere de vânzare
Banu Maracine, Arad
120 mp
2008

Apartament 2 niveluri strada Mihai Eminescu

112,500 €

Apartament cu 4 camere de vânzare
Central, Arad
130 mp
1960

Hală industrială de vânzare 1857 mp

1,150,500 € + 21% TVA

Spațiu industrial de vânzare
Sud, Arad
1,771 mp
2010

Parc industrial cu platformă betonată lângă A1

3,632,500 €

Spațiu industrial de vânzare
Sud-Vest, Arad
5,060 mp
2010

Casă cu teren generos de 1655 mp pe Gheorghe Doja

169,000 €

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare
Parneava, Arad
250 mp
1950

Teren cu PUZ pentru blocuri - 2727 mp

939,000 € + 21% TVA

Teren de 2,727 mp de vânzare
Boul Rosu, Arad
2,727 mp

Teren rezidențial cu PROIECT și AC

790,000 € + 21% TVA

Teren de 6,335 mp de vânzare
Confectii, Arad
6,335 mp

Teren 15Ha cu acces cale ferată

1,854,924 €

Teren de 154,577 mp de vânzare
Vest, Arad
154,577 mp

Afacere la cheie turism și producție

15,000,000 €

Spațiu comercial de vânzare
Est, Arad
3,760 mp
2012

Teren industrial cu PUZ - 973mp

38,920 € + 21% TVA

Teren de 973 mp de vânzare
Gai, Arad
973 mp

Teren industrial cu PUZ - 1109mp

44,360 € + 21% TVA

Teren de 1,109 mp de vânzare
Gai, Arad
1,109 mp

Teren industrial cu PUZ - 1255mp

50,200 € + 21% TVA

Teren de 1,255 mp de vânzare
Gai, Arad
1,255 mp

Teren industrial cu PUZ - 920mp

36,800 € + 21% TVA

Teren de 920 mp de vânzare
Gai, Arad
920 mp

PROPERTY LAB, Agenție imobiliară Bucuresti, va ofera 1177 oferte imobiliare, actualizate la zi, din categorii precum apartamente de vânzare Arad, terenuri de vânzare Arad, case vile de vânzare Arad, apartamente de vânzare Timisoara sau spații industriale de închiriat Arad.